na obsah

FIL-WEB design
tvorba webu

Reference

www.milionovy-dum.cz

Návrh a realizace webových stránek Dům za milion včetně administrace pro správu obsahu. Validní kód XHTML 1.0 Strict a CSS 2. Web splňuje pravidla přístupnosti a použitelnosti podle metodiky Blind Friendly Web. Optimalizováno pro prohlížeče Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, Safari.

náhled www.milionovy-dum.cz

www.kamenictvi-snevajs.cz

Návrh a realizace webových stránek pro kamenictví Jaroslav Šnévajs. Byl použit validní kód XHTML 1.0 Strict a CSS 2. Web splňuje pravidla přístupnosti a použitelnosti podle metodiky Blind Friendly Web. Optimalizováno pro prohlížeče Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, Safari.

náhled www.kamenictvi-snevajs.cz

www.lekar-supova.cz

Návrh a realizace webových stránek pro dětskou a dorostovou lékařku MUDr. Alenu Supovou. Validní kód XHTML 1.0 Strict a CSS 2. Webová prezentace splňuje pravidla přístupnosti a použitelnosti podle metodiky Blind Friendly Web. Optimalizováno pro prohlížeče Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, Safari.

náhled www.lekar-supova.cz

www.lekar-supova.cz - administrace obsahu

Realizace miniaturní administrace CMS (Content Management System - prostředí pro správu obsahu) k webovým stránkám www.lekar-supova.cz. Optimalizováno pro prohlížeče Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, Safari. PHP, validní XHTML 1.0 Strict a CSS 2.

náhled administrace www.lekar-supova.cz

randysek.eu

Návrh a realizace webové aplikace s databází pro dispečerské sledování zakázek a jízd. Interní aplikace společnosti RANDYSEK s.r.o. se vstupem pouze pro autorizované osoby. PHP, MySQL, validní XHTML 1.0 Strict a CSS 2. Optimalizováno pro prohlížeče Firefox, IE, Chrome.

náhled randysek.eu

condorskins.fil-web.cz

Návrh a realizace webové aplikace Condor Skins Online, která slouží k managementu textur kluzáků v leteckém simulátoru Condor - The Competition Soaring Simulator. Validní kód HTML 4.01 Transitional. Pro stahování textur byl do aplikace implementován software JDownload od M.Hallera.

náhled condorskins.fil-web.cz

velox-bausysteme.com

Návrh a vytvoření mezinárodního rozcestníku pro společnost VELOX. Byla dodržena validita kódu XHTML 1.0 Strict a CSS 2. Optimalizováno pro prohlížeče Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, Safari.

náhled velox-bausysteme.com

www.hydroinvest.cz

Minimalistický, ale rozsáhlý projekt internetových stránek společnosti HYDROINVEST. Strukturu i grafické provedení tohoto webu jsme z velké části přizpůsobili přesným požadavkům zadavatele. Dodržena validita kódu XHTML 1.0 Strict a CSS 2. Dodržena základní pravidla přístupnosti. Optimalizováno pro prohlížeče Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, Safari.

náhled web HYDROINVEST